O nas

W obecnych czasach strona internetowa jest nieodłącznym elementem każdej firmy, bowiem stała się jedną z najskuteczniejszych i jednocześnie najszybszych metod kontaktu z odbiorcą. Nowoczesna strona internetowa jest bez wątpienia bardzo dobrym narzędziem promocji dla firm. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób stara się zaistnieć w sieci.

Zajmujemy się tworzeniem stron i aplikacji internetowych, a także systemów portalowych. Efektywnie wykorzystujemy dostępne i popularne technologie takie jak PHP 5, Javascript/jQuery, AJAX, CSS2 i CSS3, Systemy Bazodanowe (np. MySql, PostgreSQL), Flash/AS3 oferując produkty charakteryzujące się wysoką funkcjonalnością, intuicyjną nawigacją, łatwą obsługą oraz oczywiście unikalną oraz stylową szatą graficzną. Zawsze dostosowujemy się do wymagań naszych klientów.

Oferujemy również naszą pomoc w założeniu i konfiguracji domeny, serwera www i kont pocztowych u wybranego dostawcy. Świadczymy także usługi promocji stron w internecie (pozycjonowanie oraz kampanie reklamowe Google AdWords).

Zakres naszych usług podczas realizacji projektu obejmuje tworzenie serwisu, późniejszą instalację oraz testowanie (strony i baz danych) na serwerze www, a także utrzymanie serwisu. Dzięki takim zabiegom wykonana przez nas strona jest w stanie poprawić lub stworzyć zupełnie nowy wizerunek firmy, poszerzyć rynek zbytu, obniżyć koszty związane z obsługą klienta, ale przede wszystkim otwiera nowe kanały do komunikacji z klientem.

W zależności od specyfikacji projektu, oferujemy różne aplikacje internetowe począwszy od systemów sprzedaży (sklepy internetowe), poprzez wizytówki i strony informacyjne oparte o systemy CMS służące zarządzaniu treścią serwisu, aplikacje pracujące w chmurze (cloud computing), systemy wymiany danych, rozmówki online (chat) i wiele innych.

Wykorzystując szansę jakie daje Internet będziesz zawsze o krok przed konkurencją!.

Zapraszamy od obejrzenia naszego portfolio.